NEO Hospital wspiera Oddział Urologii w Nowym Sączu

neo hospital wspiera oddzial urologii w nowym saczu

Z dniem 1 lipca 2024 roku, NEO Hospital rozpoczął prowadzenie Oddziału Urologii w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu. Przejęcie opieki nad tym oddziałem to ważny krok w rozwoju wysokospecjalistycznej opieki medycznej nad pacjentami z chorobami układu moczowego. Oddział Urologiczny stanowi teraz integralną część kompleksowego leczenia nowotworów układu moczowego, oferując najnowocześniejsze metody diagnostyczne i terapeutyczne.

– Nasz oddział urologiczny jest w pełni przygotowany, by zapewniać pacjentom kompleksową opiekę medyczną opartą na najnowszych osiągnięciach nauki. Specjalizujemy się w minimalnie inwazyjnym leczeniu chorób nowotworowych układu moczowego, jak również w terapii łagodnych schorzeń prostaty oraz kamicy nerkowej. Wykorzystujemy zaawansowane techniki, takie jak HoLEP, PCNL, mini PCNL, RIRS i URS, co przekłada się na szybki powrót do zdrowia i minimalny dyskomfort pacjentów – mówi lek. med. Łukasz Bełch, kierownik Oddziału Urologii.

Oddział Urologiczny prowadzi szeroką diagnostykę, obejmującą m.in. kamicę nerkową, łagodny rozrost gruczołu krokowego, nietrzymanie moczu, nadreaktywność pęcherza oraz śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego.

Zmiany wprowadzone na oddziale to również zwiększenie liczby specjalistów do ośmiu lekarzy urologów, co umożliwiło poszerzenie zakresu oferowanych usług. – Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom najwyższej jakości opieki urologicznej. Wprowadziliśmy nowoczesne metody leczenia, takie jak laparoskopia i robotyka chirurgiczna, które znacząco zmniejszają inwazyjność zabiegów, a tym samym przyspieszają powrót pacjentów do zdrowia. Całodobowa dostępność lekarzy urologów zapewnia kompleksową opiekę medyczną przez 24 godziny na dobę – podkreśla Łukasz Bełch.

Dzięki ciągłemu rozwojowi standardów opieki medycznej, NEO Hospital kontynuuje swoją misję podnoszenia jakości usług i komfortu leczenia pacjentów.

Przejdź na stronę szpitala w Nowym Sączu

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64