Neo Hospital wyróżniony podczas Innovation Day: Przyszłość jest dziś!

neo hospital wyrozniony podczas innovation day

Co właściwie oznacza innowacja i jak nadążać za najnowszymi technologiami i trendami? Jak odróżnić innowację od standardu? Jakie innowacje powstają właśnie w Polsce? Czy można sprawić, aby programy profilaktyczne były jeszcze skuteczniejsze? Co czeka nas w przyszłości w obszarze onkologii? To tylko niektóre z fascynujących pytań, które były tematem dyskusji podczas wydarzenia zorganizowanego przez politykazdrowotna.com!

W trakcie wydarzenia NEO Hospital został wyróżniony, nagrodą Autorytet Polityka Zdrowotna w kategorii innowacyjna placówka, za wkład w rozwój robotyki chirurgicznej w Polsce.

Dzięki postępowi technologicznemu operacje, które kiedyś były skomplikowane i długotrwałe, teraz stają się minimalnie inwazyjne i bardziej precyzyjne, co przekłada się na szybszą rekonwalescencję i powrót pacjentów do normalnego życia.

Aby upowszechnić dostęp do nowoczesnych procedur robotycznych dla pacjentów, NEO Hospital oferuje szpitalom nowoczesny model współpracy oparty na podwykonawstwie. Efektywne wykorzystanie zasobów, dostęp do wyspecjalizowanej kadry oraz transfer wiedzy zwiększają standardy świadczeń i prowadzą do zadowolenia pacjentów.